Zamknij
REKLAMA

Rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Jakie będą zmiany?

19:18, 20.11.2019 | opr. red
Skomentuj
REKLAMA

15 grudnia 2019 r. wchodzi w życie nowa edycja rozkładu jazdy pociągów KM 2019/2020. Została ona opracowana na bazie obecnie obowiązującego rozkładu. W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. jej pierwsza modyfikacja będzie obowiązywać do 14 marca 2020 r. - piszą Koleje Mazowieckie
 

Podobno czas przejazdów na odcinku Nasielsk-Płońsk i Kutno-Płock (linie Nasielsk-Sierpc, Kutno-Sierpc) ma się skrócić dzięki przeprowadzonym pracom remontowym.

Z najważniejszymi zmianami w kursowaniu pociągów można zapoznać się tutaj (kliknij)

 

(opr. red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA