Zamknij
REKLAMA

Mocni na wypasie

08:41, 19.10.2019 | opr. red.
Skomentuj
REKLAMA

 

Fundacja „Mocni Mocą Nadziei” uzyskała wsparcie z programu Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności na realizację projektu „Mocni na wypasie”. Przez siedemnaście miesięcy dwudziestoczteroosoobowa grupa młodzieży z gmin Mochowo, Gozdowo i Sierpc będzie wykonywać różne zadania. Osobą koordynująca projekt jest Joanna Fabisiak. Projekt rozpoczął się 1 lipca 2019 roku. Dotychczas młodzież zorganizowała m.in. turniej siatkówki, którego celem była zbiórka karmy dla psów, wyjazd do schroniska, piknik, kino pod chmurką dla mieszkańców Ligowa, rajd rowerowy, festiwal kolorów. O swoich działaniach młodzi ludzie informują na kanale YouTube „Ukryta prawda Ligowa”. W najbliższych planach jest rekonstrukcja dużych sań i zbudowanie 12 sztuk sanek, które w zimę zostaną wykorzystane podczas kuligu.

Projekt daje im możliwość na wyrównanie szans na dobry strat w dorosłe życie, ucząc ich niezależności oraz samodzielności podczas wykonywanych działań.


 

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA