Zamknij
REKLAMA

Nowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu

15:49, 01.10.2019 | IP i fot. KPP Sierpc (A.S)/opr.red.
REKLAMA
Skomentuj

1 października 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu odbyło się uroczyste objęcie stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu przez podinspektora Zbigniewa Czachorowskiego.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, związków zawodowych, kadra kierownicza sierpeckiej komendy, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.

Uroczysta zbiórka odbyła o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej komendy. Dowódca uroczystości komisarz Piotr Kalkowski złożył meldunek p.o. Komendantowi Powiatowemu Policji w Sierpcu podinspektorowi Jarosławowi Ciarce. Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu aspirant sztabowy Jacek Kłosiński odczytał Rozkaz Personalny o objęciu przez podinspektora Zbigniewa Czachorowskiego stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Podinspektor Jarosław Ciarka podziękował swojemu zastępcy za zaangażowanie w prawidłowe wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, wzorową współpracę oraz koleżeńskie podejście w stosunku do funkcjonariuszy i pracowników Policji. Burmistrz Miasta Sierpca Jarosław Perzyński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego Przemysław Burzyński skierowali do podinspektora Czachorowskiego słowa podziękowania za podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa powiatu sierpeckiego, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Podinspektor Zbigniew Czachorowski ze służbami mundurowymi jest związany od 28 lat. Służbę rozpoczynał w 1991 roku jako słuchacz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Przez lata obejmował różne stanowiska kierownicze. Był m.in. Kierownikiem Posterunku Policji w Szczutowie oraz Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego sierpeckiej komendy.

Więcej zdjęć tutaj

(IP i fot. KPP Sierpc (A.S)/opr.red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone