W związku z planowanymi robotami budowlanymi, polegającymi na budowie odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Płockiej w Sierpcu, w dniach 07.09.2019r. - 08.09.2019r. (tj. sobota – niedziela) wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na terenie miasta.
W ww. terminie nieprzejezdna będzie ul. Płocka na odcinku od ul. Plac Kardynała Wyszyńskiego do skweru przy skrzyżowaniu z ul. Narutowicza.
Zorganizowane będą objazdy, zgodnie ze schematem załączonym poniżej.
Przepraszamy za wystąpienie utrudnień, licząc jednocześnie na wyrozumiałość kierowców oraz mieszkańców naszego miasta.
(komunikat UM Sierpc)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekstrasierpc.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz