Zamknij
REKLAMA

Uprawiał konopie w szczutowskim lesie

16:39, 03.09.2019 | opr. red. informacja i fot. KPP Sierpc
Skomentuj
REKLAMA

Sierpeccy policjanci kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli 12 krzewów konopi indyjskich oraz marihuanę, a także szklane lufki z nadpaloną zawartością i rzeczy przeznaczone do uprawy konopi. Podejrzany, 31-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty uprawy i posiadania środków odurzających.

Kryminalni z Sierpca, dzięki swojej pracy operacyjnej, ustalili miejsce, gdzie podejrzewano, że uprawiane są krzewy konopi indyjskich. W miniony wtorek informacje uzyskane przez policjantów potwierdziły się. Funkcjonariusze KPP w Sierpcu na terenie lasu w gminie Szczutowo zabezpieczyli łącznie 12 krzewów w różnych fazach wzrostu. Nie było to jedyne odkrycie policjantów. Podczas przeszukania rzeczy zatrzymanego mężczyzny policjanci ujawnili marihuanę.

Zatrzymany 31-letni mieszkaniec gminy Szczutowo usłyszał zarzuty uprawy oraz posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec mężczyzny prokurator zastosował dozór policyjny.

(opr. red. informacja i fot. KPP Sierpc)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

janekjanek

2 0

Kryminalni z Sierpca, dzięki swojej pracy operacyjnej, ??? Ma chłopak fajnych sąsiadów i tyle w temacie po Agacie. 19:49, 03.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RasticezarRasticezar

2 0

Karać za roślinę to jest dopiero chore 20:13, 03.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA