Zamknij
REKLAMA

Zmarła Aleksandra Malinowska

16:15, 12.04.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

Z żalem przyjęliśmy informację o śmierci Aleksandry Malinowskiej, która przez wiele lat angażowała się w działania na rzecz lokalnej społeczności oraz pomoc osobom chorym.

 

Aleksandra Malinowska w latach 1994-2010 r. pełniła funkcję przewodniczącej zarządu Osiedla nr 4 w Sierpcu. Była członkiem Komisji Kultury i Sportu w Radzie Miasta Sierpca, członkiem Komisji Mieszkaniowej, Komisji Ładu i Porządku Publicznego. Od 1999 r. współpracowała z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu, wspierała instytucję w realizacji zadań z zakresu rehabilitacji społecznej. Od 2003 r. należała do Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Ich Opiekunów i Przyjaciół w Sierpcu, a od 2010 r. pełniła funkcję wiceprezesa tego stowarzyszenia. Pomagała osobom niepełnosprawnym m.in. w pozyskiwaniu środków finansowych, niezbędnych do rehabilitacji i leczenia, w procedurach administracyjnych, a także w uzyskiwaniu ulg i przywilejów. Od 2007 roku była członkiem Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.

Przez cztery lata (2004-2008) była ławnikiem Sądu Rejonowego w Sierpcu.

W 2015 r. została odznaczona Medalem „Zasłużony dla Miasta Sierpca”, a w 2018 r. otrzymała tytuł „Zasłużony dla Powiatu Sierpeckiego”.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PiotrekPiotrek

0 0

Szukam 32 letniej Oli o pseudonimie parabolparabola, mieszkającej w Gdańsku a pochodzącej z Sierpca: Olu, jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby być dla kogoś najważniejszą i w centrum wszechświata, to bardzo proszę daj mi znać, czy mogę nadal czekać na to, że dasz nam obojgu szansę się chociaż poznać? Wiedz, że dla mnie jesteś jedyna we wszechświecie. Piotrek z Warszawy, 34 lata

Jeśli ktoś z Was kojarzy lub domyśla się kim może być Ola, też bardzo proszę taką osobę o kontakt

[email protected] 18:31, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone