Zamknij
REKLAMA

Trzecioklasiści zdają egzaminy gimnazjalne

10:43, 10.04.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Mimo strajku nauczycieli, w gimnazjach na terenie powiatu sierpeckiego odbywają się egzaminy. W niektórych szkołach były problemy ze skompletowaniem komisji egzaminacyjnych, ale udało się i wszędzie uczniowie o godzinie dziewiątej rozpoczęli rozwiązywanie testów.

 

To już ostatni egzamin gimnazjalny. Przez trzy dni uczniowie trzecich klas będą rozwiązywać testy z historii, wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, z przedmiotów przyrodniczych, matematyki, języka obcego.

Gimnazjaliści z Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu w środę, 10 kwietnia, egzamin pisali w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu.

- Widzę wiele znajomych twarzy, które trzy lata temu, w tej samej hali, pisali egzamin na zakończenie szóstej klasy – mówił jeden z nauczycieli.

Udało się skompletować komisje egzaminacyjne w każdej ze szkół gimnazjalnych w powiecie sierpeckim. Nigdzie egzamin nie został przełożony. Jego wyniki będą ogłoszone 21 czerwca.

Trzymamy kciuki za gimnazjalistów.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PiotrekPiotrek

0 0

Szukam 32 letniej Oli o pseudonimie parabolparabola, mieszkającej w Gdańsku a pochodzącej z Sierpca: Olu, jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby być dla kogoś najważniejszą i w centrum wszechświata, to bardzo proszę daj mi znać, czy mogę nadal czekać na to, że dasz nam obojgu szansę się chociaż poznać? Wiedz, że dla mnie jesteś jedyna we wszechświecie. Piotrek z Warszawy, 34 lata

Jeśli ktoś z Was kojarzy lub domyśla się kim może być Ola, też bardzo proszę taką osobę o kontakt
[email protected] 18:34, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone