Zamknij
REKLAMA

Wybory na Osiedlu nr 3

21:55, 12.03.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Zaledwie 46 osób zdecydowało się wziąć udział w wyborach na Osiedlu nr 3. Zebranie odbyło się w Centrum Kultury i Sztuki.

Uprawnionych do głosowania były 2983 osoby. Wyborami zainteresowana była garstka mieszkańców. Na przewodniczącego zgłoszono tylko jedną kandydaturę. Na kolejną kadencję wybrany na to stanowisko został Mariusz Czajkowski.

Kandydatami do pracy w zarządzie osiedla byli Leszek Bieńkowski. Waldemar Frydrychowicz, Nina Smulska, Melania Szałkucka, Jarosław Zimnawoda, Dorota Żbikowska i Dariusz Żendarski. Po podliczeniu głosów okazało się, że w zarządzie Osiedla nr 3 zasiądą Leszek Bieńkowski (28 głosów), Waldemar Frydrychowicz (36 głosów), Nina Smulska (32 głosy), Melania Szałkucka (27 głosów), Dorota Żbikowska (32 głosy), Dariusz Żendarski (26).

Kandydatów do komisji rewizyjnej było czterech: Tomasz Kobyłecki, Piotr Rogowski, Marzena Witkowska i Jacek Zieliński. Można było wybrać tylko trzy osoby. Mieszkańcy zdecydowali, że w komisji rewizyjnej działać będą Tomasz Kobyłecki – 29 głosów, Piotr Rogowski -38 głosów i Marzena Witkowska – 27 głosów.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone