Grad goli w lidze okręgowej

16:55, 06.09.2019 A.M Aktualizacja: 11:10, 07.09.2019

Aż dwadzieścia siedem bramek padło podczas czterech meczów z udziałem drużyn z powiatu sierpeckiego podczas trzeciej kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Niestety, w większości to bramkarze naszych zespołów musieli wyciągać piłki z własnych bramek.

Orzeł Goleszyn podejmował na własnym boisku Amatora Maszewo. Kibice z radością przyjęli wynik meczu. Orzeł wygrał 4:1 (1:0). Bramki strzelili Mateusz Biegański, Grzegorz Krzewicki, Marcin Szczepkowski, Patryk Kwaśniewski. Drużyna z Goleszyna jest na szóstym miejscu w lidze (6 pkt.).

Trzeci mecz z rzędu Kasztelan Sierpc zagrał na wyjeździe. Tym razem przeciwnikami sierpeckiej drużyny byli Błękitni Gąbin. Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie padły trzy bramki. Dwie zdobyli zawodnicy Kasztelana Vasyl Ravlyk i Kamil Nowicki. Tym samym sierpczanie wygrali 2:1. Po trzech kolejkach nasz zespół zajmuje dziewiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem czterech punktów.

Skrwa Łukomie podejmowała u siebie Unię Iłów. Do przerwy gospodarze przegrywali 0:2. Druga połowa była jeszcze gorsza w wykonaniu piłkarzy z Łukomia. Przegrali mecz aż 1:6. Honorową bramkę dla Skrwy zdobył zawodnik Unii. Skrwa Łukomie jest na dwunastym miejscu z dorobkiem jednego punktu.

Nadal zero punktów na swoim koncie ma Pogoń Słupia. Mecz ze Stoczniowcem Płock pewnie będzie się długo jawił jako koszmar dla zawodników i kibiców. Pogoń przegrała aż 1:11 (0:4). Bramkę dla Pogoni strzelił Bartosz Różański. Drużyna ze Słupi zamyka ligową tabelę.