Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Praca od zaraz

Data dodania: 2019-01-28 13:53:35ID: 44

535Pokaż numer[email protected]

Zatrudnimy:
-monter izolacji termicznej - praca na terenie kraju. Wymagana znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych, uprawnienia na zwyżki oraz doświadczenie w zastosowaniu technologii zimno i ciepłochronnej. Zakwaterowanie, odzież ochronna i transport jest po stronie pracodawcy.
- monter konstrukcji stalowej - praca na terenie kraju. Wymagana znajomość rysunku technicznego, umiejętność cięcia palnikiem (potwierdzona certyfikatem), umiejętność szczepiania (MIG/MAG).
Zakwaterowanie, odzież ochronna i transport jest po stronie pracodawcy.
- spawacz w metodzie 141 Tig - wymagane doświadczenie oraz aktualne certyfikaty. Zakwaterowanie , transport oraz odzież ochronna zapewnia pracodawca. Praca na terenie kraju w delegacji.
- tokarz / wytaczacz - wymagane doświadczenie na stanowisku. Praca w okolicy Płocka. Transport i odzież ochronną zapewnia pracodawca.
-spawacz w metodzie 135/136 - praca na terenie kraju. Wymagane aktualne certyfikaty spawalnicze oraz doświadczenie. Zakwaterowanie, odzież ochronna i transport jest po stronie pracodawcy.
- spawacze w metodzie 135/136 i monterzy - wymagana znajomość rysunku technicznego i aktualne certyfikaty spawalnicze , oraz doświadczenia na stanowisku. Zakwaterowanie, odzież ochronna i transport jest po stronie pracodawcy.
24 366 66 26, 535 008 271 , 531 001 717 Skontaktuj się z nami !!!


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone