Zamknij
REKLAMA

Skorzystaj z szerokiej oferty firm kurierskich

00:00, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Klienci, którzy mają specjalne wymagania dotyczące przesyłek, mogą z powodzeniem skorzystać z usług dodatkowych, które pozwolą im dopasować rodzaj wysyłki do indywidualnych potrzeb. Firmy kurierskie oferują wiele niestandardowych sposobów dostarczania paczek. Każdy kurier ma taką usługę, której nie znajdziesz w ofercie innych firm. Wiesz jak mieć dostęp do wszystkich ofert w jednym miejscu?

Odpowiedzią będzie broker kurierski, czyli firma zajmująca się współpracą z różnymi kurierami. Takim brokerem jest Furgonetka – serwis do zamawiania kuriera online. Jeżeli zarejestrujesz i zalogujesz się na stronie Furgonetka.pl, zyskasz dostęp do bogatej oferty aż 9 firm kurierskich oferujących różnego rodzaju opcje dostawy. Korzystając z serwisu możesz nadawać tanie przesyłki kurierskie zarówno w kraju, jak i za granicą. Różnorodność usług można zaobserwować na przykładzie firmy UPS.

Kurier UPS oferuje m.in.:

  • USP Standard – usługi gwarantowanej dostawy w określonym czasie i określonego dnia, w zależności od miejsca doręczenia paczki. Usługi są dostępne dla klientów indywidualnych oraz dla firm.
  • UPS Express Saver – usługi gwarantujące dostarczenie paczki w 1 dzień roboczy, gdzie Klient może wybrać, czy paczka ma być dostarczona do godziny 12.00, 14.00, czy do końca wybranego dnia.

Wskazany przykład to tylko mała część spośród wielu ofert, jakie znajdziesz w serwisie Furgonetka.pl.

Planujesz wysłanie paczki? Chcesz, by doszła szybko i była bezpieczna w czasie transportu, ale mimo to nie chcesz przepłacać? Na stronie https://furgonetka.pl/ znajdziesz ofertę idealnie dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Sprawdź oferty różnych firm kurierskich i oszczędzaj na przesyłkach. Teraz to bardzo proste.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone