Zamknij
REKLAMA

Jakie ubezpieczenie samochodu warto wybrać?

10:23, 13.09.2021 | materiały partnera

Przegląd najpopularniejszych wariantów

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia samochodowego pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale też zapewni ogromną pewność. Nareszcie będziesz wiedział, że dobrze chronisz swoje auto i zyskasz pomoc w wielu sytuacjach. Poza tym obecnie masz do wyboru naprawdę wiele ciekawych opcji. Dlatego przekonaj się, jakie warianty są najpopularniejsze!

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie samochodu?

Przede wszystkim poświęć chwilę na sprawdzenie różnych ofert. Nie ograniczaj się jedynie do firm, które znasz lub korzystałeś z ich oferty w przeszłości. W końcu może się okazać, że te warunki wcale nie są tak dobre, jak Ci się wydawało. Właśnie z tego powodu ciekawym rozwiązaniem jest porównywarka ubezpieczeń Voleto. Przy jej pomocy szybko sprawdzisz, jakie są nie tylko najchętniej wybierane opcje, ale przede wszystkim, które z nich są dopasowane do Twoich wymagań.

3 najpopularniejsze ubezpieczenia samochodu

Link4

Od kilku lat to właśnie Link4 znajduje się na szczycie najpopularniejszych ubezpieczeń samochodowych. Przede wszystkim ze względu na znaną markę – to zawsze przyciąga odbiorców, ale też wzbudza większe zaufanie. Dodatkowo klienci cenią sobie sprawnie działającą infolinię, przejrzystą ofertę, a także konkurencyjną cenę. Dzięki temu otrzymasz dobry stosunek jakości usług do ostatecznych kosztów. Zauważ, że odbiorcy podkreślają również, iż Link4 sprawnie likwiduje zaistniałe szkody.

Allianz

Do Allianz przyciąga niemiecka solidność, a także szeroki zasięg oferty tej firmy ubezpieczeniowej. Szczególnie od momentu, gdy Allianz przejął Avivę. Jednak popularność tej marki nie wiąże się jedynie z dobrą reklamą, ale przede wszystkim z mnogością usług, sprawną obsługą oraz uczciwością. Zauważ także, iż często to właśnie Allianz oferuje najniższe ceny ubezpieczeń samochodu. Choć zależy to od szczegółów oferty, rodzaju samochodu i innych detali.

Generali

Na szczycie listy najpopularniejszych ubezpieczeń samochodu znajduje się kolejna znana i ceniona marka, czyli Generali. W przypadku tej firmy klienci chwalą sprawną obsługę likwidacji szkody. Poza tym cenią ją za uczciwość, dużą liczbę placówek w całej Polsce oraz wiarygodność. Jednocześnie Generali zapewnia ubezpieczenie w konkurencyjnej cenie, choć często nie jest ona tak niska, jak dwie poprzednie firmy. Popularność Generali wynika również ze sporego zasięgu, tym bardziej że ta marka na przestrzeni ostatnich lat przejęła innego znaczącego ubezpieczyciela.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%