Fizjoterapeuta domowy

Miejsce pracy: Jana Pawła II 2G, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Fizjoterapia w domu pacjenta, wypełnianie dokumentacji medycznej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 18.01.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Magda Siemianowska
      Adres: Antoniego "Torfa" Załęskiego 8B/24, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowiec
      Osoba do kontaktu: Magda Siemianowska
      Numer telefonu: 503464727
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      mieszanie środków, obsługa maszyn, wypełnianie raportów, godz. pracy 07:00-15:00, wysokość wynagrodzenia 17 zł brutto/h
      StPr/19/0271
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      naklejanie naklejek, produkcja, zdobienie i pakowanie kuli do kąpieli, godz. pracy 07:00-15:00, wysokość wynagrodzenia 14,50 zł brutto/h
      StPr/19/0272
      wynagrodzenie od od 14,5 PLN

      kuchnia ukraińsko-rosyjska, posiłki, zupy , desery, godz. pracy 08:00-16:00, 16:00-22:00
      StPr/19/0275
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zgodnie z programem stażu
      StPr/19/0269
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0263

      obsługa klienta internetowego, odczytywanie i realizacja zamówień internetowych, godz. pracy 09:00-17:00, wysokość wynagrodzenia 2250 zł brutto plus premia
      StPr/19/0256

      zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 08:00-16:00
      StPr/19/0251

      zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 09:00-17:00
      StPr/19/0252

      zgodnie ze stabnowiskiem, godz. pracy 09:00-17:00
      StPr/19/0253

      Przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad higieny osobistej a także utrzymywanie czystości w sali i na stołach konsumenckch; umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem; wykonywanie pr
      StPr/19/0316