Tokarz / frezer

Miejsce pracy: Bartosza Głowackiego 8A, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 07:00-15:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.01.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 5 000 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Obróbki Metali Włoczewski Spółka Jawna
    Adres: Bartosza Głowackiego 8A, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Adam Włoczewski
    Numer telefonu: 500001296
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    zgodnie ze stanowiskiem pracy /godziny pracy 09:00-17:00/
    StPr/23/0012
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    monter rurociagów przemysłowych, praca w grupie osób komunikujących się w języku ukraińskim, godz. pracy: 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy na zlecenie pracodawcy teren całego kraju.
    StPr/23/0011

    Praca dwuzmianowa. Zakres obowiązków m.in: nadzór nad funkcjonowaniem Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością, współudział w tworzeniu dokumentacji ZSZ, HACCP, BRC, IFS, współodpowiedzialność za wdrożenie i utrzymanie ww. systemów, prowadzenie szkoleń z zakresu GMP,GHP, HACCP, analiza zasadności reklamacji jakościowych, nadzór i kontrola nad dobrostanem zwierząt. Tego wymagamy: wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z bezpieczeństwem żywności, technologią żywności i pokrewne), min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej. To oferujemy: stabilność zatrudnienia na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, rozwój przez udział w szkoleniach.
    StPr/23/0004

    montaż urządzeń, miejsce wykonywania pracy teren Polski, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny
    StPr/23/0005

    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 07:00-15:00, osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny
    StPr/23/0007

    zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy: 07:00-15:00
    StPr/23/0002
    wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 07:00-15:00
    StPr/23/0003