Zamknij
REKLAMA

Przebudowa ulicy Konstytucji 3 Maja w Sierpcu

22:16, 16.03.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 

 

Rozpoczął się pierwszy etap prac przy przebudowie ulicy Konstytucji 3 Maja w Sierpcu. Wyłączony z ruchu jest odcinek od ulicy Żeromskiego do skrzyżowania z ul. Narutowicza.

 

Ulica Konstytucji 3 Maja w Sierpcu jest w zarządzie Powiatu Sierpeckiego. Od lat mówiło się o jej remoncie. Na dziury, zapadającą się jezdnię kierowcy narzekali wielokrotnie. W tym roku w planach jest całkowita przebudowa tej ulicy. Modernizacja będzie kosztowała ponad 7,7 mln zł. Udało się pozyskać ponad 6,1 mln zł ze środków Wojewody Mazowieckiego. Pozostałą część po połowie dołożą Miasto Sierpc i Powiat Sierpecki.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz