Zamknij
REKLAMA

Kobieta to ocean tajemnic

09:21, 11.03.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 


 

W Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu tradycją stało się obchodzenie Dnia Kobiet z udziałem wszystkich pań, także emerytek. W tym roku również były komplementy, życzenia i kwiaty.


 

Przybyłych powitała dyrektor Ewa Rycharska. Najważniejszymi gośćmi były panie. To im zadedykowano program artystyczny „Kobieta to ocean tajemnic”. Prowadzący Natalia Barańska i Filip Kędzierski próbowali choć trochę odkryć sekrety płci pięknej. O tym, jaka powinna być żona, mówił jeden z radiosłuchaczy. Na pytania dotyczące kobiet odpowiadali też profesor Eustachy Babski - rektor Akademii Feminizacji Struktur Społecznych oraz magister Onufry Zniewieściały z Niepublicznego Ośrodka Badania Stopnia Nasilenia Elementów Antyfeministycznych w Społecznościach Lokalnych. Okazało się, że „kobiety są dziwnymi stworzeniami o rozmaitych kształtach i wymiarach. Przyciągają uwagę otoczenia kolorami i niezwykłymi pomysłami, których... nigdy nie należy brać na serio”, a do tego „kobieta lubi słyszeć, że wygląda młodziej niż jej serdeczna przyjaciółka i nigdy nie ma więcej niż 30 lat.” Całość uzupełniły piosenki w wykonaniu szkolnego chóru.
W takim dniu nie mogło zabraknąć życzeń. Składali je uczniowie, burmistrz Jarosław Perzyński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Długokęcki i Waldemar Frydrychowicz, prezes Oddziału Powiatowego ZNP Piotr Podlaski oraz w imieniu mężczyzn Trójki Artur Tyndorf. Wszystkie panie otrzymały kwiaty, a później miały okazję porozmawiać przy słodkim poczęstunku.


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz