Zamknij
REKLAMA

Kobieta to ocean tajemnic

09:21, 11.03.2020 | A.M
Skomentuj
REKLAMA

 


 

W Szkole Podstawowej nr 3 w Sierpcu tradycją stało się obchodzenie Dnia Kobiet z udziałem wszystkich pań, także emerytek. W tym roku również były komplementy, życzenia i kwiaty.


 

Przybyłych powitała dyrektor Ewa Rycharska. Najważniejszymi gośćmi były panie. To im zadedykowano program artystyczny „Kobieta to ocean tajemnic”. Prowadzący Natalia Barańska i Filip Kędzierski próbowali choć trochę odkryć sekrety płci pięknej. O tym, jaka powinna być żona, mówił jeden z radiosłuchaczy. Na pytania dotyczące kobiet odpowiadali też profesor Eustachy Babski - rektor Akademii Feminizacji Struktur Społecznych oraz magister Onufry Zniewieściały z Niepublicznego Ośrodka Badania Stopnia Nasilenia Elementów Antyfeministycznych w Społecznościach Lokalnych. Okazało się, że „kobiety są dziwnymi stworzeniami o rozmaitych kształtach i wymiarach. Przyciągają uwagę otoczenia kolorami i niezwykłymi pomysłami, których... nigdy nie należy brać na serio”, a do tego „kobieta lubi słyszeć, że wygląda młodziej niż jej serdeczna przyjaciółka i nigdy nie ma więcej niż 30 lat.” Całość uzupełniły piosenki w wykonaniu szkolnego chóru.
W takim dniu nie mogło zabraknąć życzeń. Składali je uczniowie, burmistrz Jarosław Perzyński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Długokęcki i Waldemar Frydrychowicz, prezes Oddziału Powiatowego ZNP Piotr Podlaski oraz w imieniu mężczyzn Trójki Artur Tyndorf. Wszystkie panie otrzymały kwiaty, a później miały okazję porozmawiać przy słodkim poczęstunku.


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz