Zamknij
REKLAMA

Letni piknik w Klubie Senior+ w Sierpcu

08:27, 03.08.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Malowanie farbą na wodzie, bańki mydlane, zabawy chustą animacyjną – okazuje się, że w każdym z nas tkwi dziecko, wystarczy je tylko obudzić. Uczestnicy zajęć Klubu Senior+ udowodnili, że bawić się można w każdym wieku.

 

Klub Senior+ działa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sierpcu. W ramach zajęć zorganizowano letni piknik, którego hasło przewodnie brzmiało „Senior aktywny i kreatywny”.

Przygotowano sporo atrakcji. Animatorki z „Bajecznego świata” zaprosiły do wspólnej zabawy. Śmiechu było mnóstwo podczas przeciągania liny, prób przejścia pod coraz niżej zawieszoną poprzeczką, czy wyścigu w siedmiomilowych butach. Ciekawych wrażeń dostarczyli policjanci, którzy prosili o wykonywanie poleceń w specjalnych goglach imitujących doznania po spożyciu alkoholu i narkotyków. Zebranie piłeczek okazało się nagle trudnym zadaniem. Nie zabrakło też wspólnych tańców. Do zabawy włączył się także burmistrz miasta Jarosław Perzyński oraz dyrektor MBP Monika Stańczak. By nikt głodny z pikniku nie wyszedł, zadbał Zarząd Osiedla nr 7. Przewodniczący Przemysław Burzyński i członek Zarządu Maciej Malanowski serwowali dania z grilla. Seniorzy otrzymali klubowe gadżety oraz upominki od burmistrza.

Organizatorami pikniku byli Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji oraz Zarząd Osiedla nr 7 w Sierpcu. Działalność Klubu jest możliwa dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Wojewody Mazowieckiego w ramach programu wieloletniego „Senior +” na lata 2015-2020.

REKLAMA
(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone