Zamknij
REKLAMA

Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Gozdowo

17:53, 09.05.2019 | Opr. na podstawie informacji Joanny Placek (SP Gozdowo)
REKLAMA
Skomentuj

 

 

W środę, 3 kwietnia, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gozdowie rozegrano IV Gminny Turniej Gry w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy.

 

Zawody otworzył wójt Dariusz Kalkowski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Gozdowie Lidia Malinowska. Włodarz gminy podziękował drużynom za zgłoszenie się do turnieju i życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, wytrwałości i siły walki. Celem turnieju było zachęcenie dzieci do czynnego uprawiania sportu, promowanie zdrowej rywalizacji sportowej, opartej na ustalonych regułach oraz umiejętnościach współdziałania z rówieśnikami w grupie. Spotkanie było dla dzieci okazją do wspólnej zabawy i sprawiło im mnóstwo radości. W zawodach uczestniczyły drużyny z klas II i III Szkoły Podstawowej w Lelicach i  Szkoły Podstawowej w Gozdowie. Grano systemem każdy z każdym. Za wygraną można było zdobyć 2 pkt., za przegraną 0 pkt. Atmosfera w hali była gorąca, co podkreślał głośny doping kibiców. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o puchar. Zwycięzcą turnieju została klasa III Szkoły Podstawowej w Lelicach, która zgromadziła komplet 6 punktów. Drugie miejsce zajęła klasa II ze SP Lelice (4 pkt.), trzecie klasa III ze SP Gozdowo (2 pkt.), a czwarte klasa II ze SP Gozdowo.

Puchar zwycięskiej drużynie i pamiątkowe dyplomy dla pozostałych zespołów wręczyli wójt i dyrektor Szkoły Podstawowej w Gozdowie. Pogratulowali wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i podziękowali za grę fair play.

Po zakończonych rozgrywkach  zawodnicy i kibice mogli zregenerować siły, częstując się watą cukrową, którą zorganizowały mamy z Rady Rodziców klasy VIB.

 

 

(Opr. na podstawie informacji Joanny Placek (SP Gozdowo))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone