W gminie Mochowo nie ma zmiany na stanowisku wójta. Pewne przetasowania są w Radzie Gminy.
Frekwencja wyniosła 67,18%. O mandat radnego Rady Gminy Mochowo ubiegało się 42 kandydatów, spośród których wybrano 15.
Andrzej Kajkowski – 165 głosów
Halina Elżbieta Olewińska – 134 głosy
Krystian Kowalski – 143 głosy
Rafał Miłkowski – 107 głosów
Zofia Witkowska – 100 głosów
Stanisław Kalkowski – 166 głosów
Zbigniew Kazimierz Smożewski – 125 głosów
Tomasz Gruczyk – 115 głosów
Aleksandra Teresa Obrębska – 96 głosów
Mirosława Rakowska – 135 głosów
Marta Joanna Kacperska – 162 głosy
Mirosław Śliwiński – 120 głosów
Henryk Borniński – 160 głosów
Jan Jerzy Głodkowski 113 głosów
Marek Różański – 112 głosów
Wójtem Gminy Mochowo na drugą kadencję został Zbigniew Tomaszewski, który uzyskał 2320 głosów (71,72%).
O fotel wójta ubiegali się również Jarosław Wiśniewski – 707 głosów (21,85%) i Lucjan Kowalski – 208 głosów (6,43%)
Głosowanie do Rady Gminy w Mochowie
Okręg nr 1
BĄKOWSKA Małgorzata – 121 głosów, 42,31%
KAJKOWSKI Andrzej – 165 głosów, 57,69%
Okręg nr 2
OLEWIŃSKA Halina Elżbieta – 134 głosy, 75,28%
WIŚNIEWSKI Krzysztof – 44 głosy, 24,72%
Okręg nr 3
KOWALSKI Krystian – 143 głosy, 78,14%
WIŚNIEWSKA Wioletta – 40 głosów, 21,86%
Okręg nr 4
GOŁĘBIEWSKA Anna 100 głosów, 48,31%
MIŁKOWSKI Rafał – 107 głosów, 51,69%
Okręg nr 5
LEWANDOWSKI Kazimierz – 41% głosów, 22,91%
SOBIESZEK Paweł Piotr – 38 głosów, 21,23%
WITKOWSKA Zofia – 100 głosów, 55,87%
Okręg nr 6
KALKOWSKI Stanisław – 166 głosów, 65,87%
LIS Jan – 23 głosy, 9,13%
MIKOŁAJEWSKI Robert – 63 głosy, 25,00%
Okręg nr 7
GOĆKIEWICZ Aneta 53 głosy, 22,84%
MAJEWSKI Bogdan – 54 głosy, 23,28%
SMOŻEWSKI Zbigniew Kazimierz – 125 głosów, 53,88%
Okręg nr 8
GRUCZYK Tomasz – 115 głosów, 59,59%
JAMIOŁKOWSKA Faustyna Dagmara 6 głosów, 3,11%
MALANOWSKI Paweł 72 głosy, 37,31%
Okręg nr 9
JONIAK Wioletta – 18 głosów, 8,14%
OBRĘBSKA Aleksandra Helena – 96 głosów, 43,44%
TARKA Marek – 61 głosów, 27,60%
WARCZACHOWSKI Marek – 46 głosów, 20,81%
Okręg nr 10
GOŁĘBIEWSKA Janina Barbara – 111 głosów, 41,73%
KOWALSKI Józef - 20 głosów, 7,52%
RAKOWSKA Mirosława – 135 głosów, 50,75%
Okręg nr 11
KACPERSKA Marta Joanna -162 głosy, 72,97%
MAZUROWSKA Agnieszka – 54 głosy, 24,32%
SOŁTYSIK Radosław – 6 głosów, 2,70%
Okręg nr 12
CIEMIECKA Hanna – 105 głosów, 43,57%
OSTROWSKI Józef – 16 głosów, 6,64%
ŚLIWIŃSKI Mirosław – 120 głosów, 49,79%
Okręg nr 13
BĄKOWSKI Kazimierz – 50 głosów, 23, 26%
BORNIŃSKI Henryk – 160 głosów, 74,42%
SITEK Kazimierz – 5 głosów, 2,33%
Okręg nr 14
KOTARSKI Zbigniew – 41 głosów, 26,62%
GŁODKOWSKI Jan Jerzy – 113 głosów, 73,38%
Okręg nr 15
INOCH Dariusz – 48 głosów, 23,30%
MALANOWSKI Tadeusz – 44 głosy, 21,36%
MISZCZYKOWSKA Barbara – 2 głosy, 0,97%
RÓŻAŃSKI Marek – 112 głosów, 54,37%
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz