Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęcie roku szkolnego w Bożewie inne niż wszystkie

18:50, 17.09.2020 | Tekst i fot.: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
Skomentuj
REKLAMA

 

 

1 września 2020 r. o godz. 8.45 dla wszystkich uczniów bożewskiej szkoły zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym.

Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 przybyli zaproszeni goście: wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, ksiądz proboszcz Marek Kardasz, przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Leończyk, nauczyciele emeryci oraz nauczyciele szkoły, pracownicy administracji i obsługi, a także rodzice i uczniowie.

Po wysłuchaniu hymnu państwowego dyrektor Renata Domańska serdecznie powitała wszystkich, a szczególnie uczniów, którzy zaczynają naukę stacjonarnie, ale na nowych zasadach, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Następnie odchodzący na emeryturę dyrektor Włodzimierz Radecki podziękował wszystkim, którzy przez lata towarzyszyli mu w codziennej pracy i go wspierali, a swojej następczyni – Renacie Domańskiej życzył, by się spełniała na stanowisku dyrektora szkoły i przekazał jej symboliczne klucze do placówki. Dyrektor pożegnał i podziękował za wieloletnią pracę, ogromne zaangażowanie i troskę o sprawy uczniów i szkoły paniom, które zdecydowały się odejść na emeryturę: Alicji Szelągowskiej, Ewie Zakrzewskiej i Jadwidze Reszczyńskiej.

Renata Domańska w imieniu rady pedagogicznej, pracowników obsługi i administracji podziękowała Włodzimierzowi Radeckiemu, podsumowała jego pracę oraz wysiłek wkładany przez wiele lat w budowanie szkoły w Bożewie i kreowanie jej wizerunku. Szkoła, służba dziecku i środowisku była pasją dyrektora, którą potrafił zarażać innych. To przede wszystkim dzięki niemu placówka zajmowała wysokie miejsce pod względem nauczania. Jego praca jako dyrektora była powszechnie ceniona, uznawana za niezwykle profesjonalną i pełną zaangażowania.

W swoich przemówieniach do podziękowań i życzeń dla odchodzących na emeryturę dołączyli się również wójt Zbigniew Tomaszewski i przewodnicząca Rady Rodziców Magdalena Leończyk.

 

 

(Tekst i fot.: Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz