Zamknij
REKLAMA

Gmina Rościszewo. Dobrze Cię widzieć

23:16, 17.05.2019 | SP Łukomie
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łukomiu uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dobrze Cię widzieć” w ramach projektu ,,bezpieczna droga”, której celem jest propagowanie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.


 

W ramach akcji informacyjnej szkolny koordynator Katarzyna Rzadkiewicz przygotowała prezentację multimedialną mająca na celu promowanie nawyku noszenia kamizelek odblaskowych oraz bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania pieszych w ruchu drogowym. Wychowawcy klas przeprowadzili także z uczniami zajęcia na temat ,,Dobrze Cię widzieć” ( kl. I,II) oraz ,, Każdy z nas jest niepowtarzalny” ( kl.IV-VIII). Wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe oraz plan lekcji z odblaskowymi radami drogowymi. Akcja prowadzona jest pod patronatem Fundacji Narodowego Dnia Życia, a materiały są finansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Mamy nadzieję, że podjęte działania pozytywnie wpłyną na przestrzeganie przez naszych uczniów zasad ruchu drogowego, a tym samym przełożą się na ich bezpieczeństwo.

(SP Łukomie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone