Zamknij
REKLAMA

Serduszka i Mikołaj na balu w Szczutowie

10:10, 20.02.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Bal, konkursy, opowieści o miłości, bufet pełen słodkości i na koniec jeszcze Mikołaj z workiem prezentów – na brak atrakcji uczestnicy zabawy walentynkowo – karnawałowej w Szkole Podstawowej w Szczutowie narzekać nie mogli.

 

Na imprezę choinkową najmłodsi szczutowianie musieli w tym roku trochę poczekać, ale w końcu się doczekali. Bal karnawałowy połączono z obchodami Dnia Zakochanych. Zanim zagrała muzyka do tańca, uczniowie zaprosili na spektakl „Zawsze sercem patrz...”. Niespodzianką dla rodziców i zaproszonych gości był film, w którym o miłości mówiły dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie i nauczyciele. Każdy podawał własną definicję i każdy miał rację. Przygotowano scenki rodzajowe, nie zabrakło też piosenek i układów tanecznych. A później dyrektor Monika Kordyzon zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Na parkiecie zrobiło się tłoczno. Ci, którzy potrzebowali chwili odpoczynku, korzystali z obficie zaopatrzonego bufetu. Kiedy zabawa zbliżała się do końca, do sali wkroczył Mikołaj. I jak na Mikołaja przystało, miał duży wór prezentów.

Nauczycielami odpowiedzialnymi za przygotowanie imprezy byli: Anna Modrzejewska, Magdalena Plebaniak, Magdalena Rakoczy, Marta Pilarska, Kinga Komorowska, Izabela Kalinowska, Elżbieta Cieszewska, Aleksandra Glonkowska, Przemysław Szymańki. O dobór muzyki zadbał Igor Kalinowski.

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone