Zamknij
REKLAMA

Konkurs literacki „Echo”

22.01, 03.01.2023 . Aktualizacja: 20.08, 12.01.2023
Skomentuj zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay
REKLAMA

 

 

Jeśli dotychczas pisałeś głównie do szuflady, to masz szansę to zmienić. Stowarzyszenie Konfederacji Wolnej Myśli oraz Klucz Pobudki Sierpc stowarzyszenia Podbudka zapraszają do udziału w konkursie literackim „Echo”.

 

Konkurs ma charakter cykliczny. Potrwa dwanaście miesięcy 2023 r. Kolejne edycje będą rozpoczynać się pierwszego dnia miesiąca. Nadsyłane prace mogą mieć dowolną postać (proza, pamiętnik, wspomnienie, baśń, pieśń, wiersz itp.), dowolny temat i nie mogą być nagradzane w innych konkursach. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 15 lat. Prace w formacie PDF należy przesłać na adres s: [email protected] lub w wiadomości wysłanej przez strony: https://www.facebook.com/pobudkasierpc https://www.facebook.com/stowarzyszenieKWM

W temacie maila należy wpisać imię i nazwisko bądź pseudonim artystyczny, którym posługuje się autor. W przypadku podania pseudonimu należy również przesłać imię i nazwisko w treści wiadomości. Prace należy przesłać do ostatniego dnia miesiąca, aby brały udział w konkursie na dany miesiąc. W każdym miesiącu wygrywa co najmniej jedna osoba. Nagrodami mogą być bony / vouchery / bilety do wykorzystania we wskazanych przez organizatorów sklepach bądź instytucjach kultury. Planowana jest publikacja nagrodzonych i wyróżnionych utworów w almanachu pokonkursowym.

Szczegółowy regulamin można znaleźć https://www.facebook.com/photo/?fbid=532104922287398&set=a.532105278954029

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%