Zamknij
REKLAMA

Konkurs Mistrz Wypracowań

18:49, 13.10.2020 | IP
Skomentuj
REKLAMA

Serwis dyktanda.pl prowadzi  pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań “Mistrz Wypracowań”. Każdy ma szansę spróbować swoich sił - dzieci, młodzież, a także dorośli.

 

Rywalizacja polega na pisaniu tekstów na zadane tematy polonistyczne, mające związek ze szkolnymi lekturami, gramatyką czy trudnymi wyrazami. Konkurs nosi nazwę "Mistrz Wypracowań”, ale miłośnicy polonistyki mogą przygotowywać również niedługie formy pisemne. Warto jednak podjąć się stworzenia np. recenzji albo szczegółowego streszczenia naszej ulubionej powieści, ponieważ dłuższe wypracowanie pozwala zdobyć większą liczbę punktów i szybciej osiągnąć pierwsze miejsce w rankingu!

A jest o co rywalizować! Serwis dyktanda.pl przygotował niezwykle cenne nagrody! Do wygrania są m.in. konsole do gier PS4 i Xbox, tablety i gimbale. Na uczestników czekają nie tylko nagrody rzeczowe - można wygrać również 3-miesięczny dostęp do portalu z audiobookami i e-bookami Legimi.pl.

Aby każdy uczestnik miał jednakowe szanse, rywalizacja toczy się w 5 kategoriach: dla uczniów klas 1-3, 4-6, 7-8, szkół średnich oraz kategoria “wszyscy”, do której zapraszamy wszystkich dorosłych, a szczególnie nauczycieli.

Co ważne, żaden uczestnik nie odejdzie z kwitkiem. Osiągnięcie nawet jednego punktu będzie nagrodzone darmowym 30-dniowym dostępem próbnym do platformy Legimi.pl!

Biorący udział w konkursie mają do dyspozycji listę kilku tysięcy tematów. Mogą napisać m.in. streszczenie, plan wydarzeń, genezę utworu.

Za każdy przesłany tekst uczestnicy otrzymują określoną liczbę zdobytych punktów. Oceniana jest długość tekstu, występowanie błędów, samodzielne pisanie wypracowania, a także to, czy autor trzymał się zadanego tematu.

Konkurs już się rozgrywa, data jego zakończenia wyznaczona jest na 22 listopada 2020 r. Portal edukacyjny www.dyktanda.pl zachęca wszystkich, odczuwają z pisania przyjemność, aby pochwalili się swoim talentem oraz dobrą znajomością języka polskiego. Ogólnopolski konkurs “Mistrz Wypracowań” to także fantastyczna okazja do przypomnienia sobie treści przerabianych powieści oraz innych tematów z lekcji języka polskiego. 

Wzięcie udziału w konkursie jest bezpłatne. Zapraszamy do zmierzenia się z tematami i do wzięcia udziału w rywalizacji! Cenne nagrody oraz zaszczytny tytuł “Mistrza Wypracowań” czekają! 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz