Horror w Gorzowie

17:30, 08.02.2019 A.M Aktualizacja: 17:31, 08.02.2019

Rozpoczęła się runda rewanżowa rozgrywek I ligi piłki ręcznej. W pierwszym meczu MKS Mazur Sierpc zagrał na wyjeździe z drużyną Stali Gorzów.

W pierwszej rundzie sierpczanie pokonali na własnym parkiecie Stal 25:24. Kibice po cichu liczyli na kolejną wygraną. Jednak było wiadomo, że łatwo nie będzie. Gorzowianie przed własną publicznością chcieli się pokazać. Początek meczu to nieskuteczna gra obu stron. W końcu jednak gospodarze zyskali przewagę. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy prowadzili nawet 11:5. Do przerwy Mazur zdołał rzucić jeszcze dwie bramki. Do przerwy było 11:7 dla Stali.

Druga połowa rozpoczęła się od skutecznej gry sierpeckiej drużyny, która doprowadziła do remisu 11:11. A późnej kibiców obu drużyn czekał horror. Gra bramka za bramkę toczyła się do ostatniej minuty. Jednak lepsi okazali szczypiorniści Stali, którzy wygrali mecz 22:20. Najwięcej bramek dla Mazura zdobył Bartosz Starzyński – dziewięć. Po jedenastej rundzie sierpczanie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18 punktów.