Zamknij
REKLAMA

Kolejne turnieje tenisistów stołowych z Jeżewa

17:28, 08.02.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Ostatnio sporo się działo na arenach tenisa stołowego. Odbyły się Grand Prix Mazowsza kadetów i kadetek, kolejnego dnia rywalizowali młodzicy i młodziczki na Mazowszu.

 

W gronie kadetek w Wyszogrodzie walczyły Kasia i Sylwia Rajkowskie z Jeżewa, które nie są jeszcze kadetkami, ale chciały spróbować swoich sił ze starszymi koleżankami. Obie

stoczyły bardzo ciekawe pojedynki. Kasia po bardzo ciekawym pojedynku uległa 3:2 Wiktorii Szulc z Warszawy, natomiast Sylwia po bardzo dobrej grze uległa również w podobnym stosunku Mai Pawłowskiej z Gostynina.

Liczniejszą grupą zawodników SLKS Olimpijczyk Jeżewo udała się do Siedlina. Michał Rajkowski i Mateusz Olkowicz po dobrej grze uplasowali się w drugiej dziesiątce. Sandra Stołowska, Sandra Ciulińska, Zuzanna Lejman i Kasia Rajkowska walczyły w starszej kategorii. Dziewczyny spisały się dzielnie. Sandra Stołowska ukończyła turniej na 13. miejscu. Sandra Ciulińska zajęła 21., a Zuzanna Lejman 33. miejsce. Bardzo dobry występ odnotowała Kasia Rajkowska. Zmiatała kolejne rywalki jak tajfun. W meczu o wejście do finału spotkała się Mileną Mirecką, która wylała w tym pojedynku morze łez. Szale zwycięstwa przechylały się raz na jedną, raz na drugą stronę. Ostatecznie 3:2 wygrała zawodniczka z Grodziska Mazowieckiego. Żeby zdobyć trzecie miejsce w kategorii młodziczek, zawodniczka z Jeżewa  musiała pokonał najlepszą w Polsce żaczkę z ostatniego turnieju w Wałbrzychu, Aleksandrę Oskierę. Kasia grała ten mecz bardzo mądrze taktycznie. Zawodniczka z Grodziska uległa w tym meczu reprezentantce SLKS Olimpijczyk Jeżewo 3:1.

Olimpijczyk Jeżewo


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone