Bramkarz Pogoni zdobywa dwa gole

18:11, 27.10.2019 A.M Aktualizacja: 18:26, 27.10.2019

Po kolejnych zwycięstwach Kasztelan Sierpc i Orzeł Goleszyn znajdują się na czele ligi okręgowej. Pogoni udało się wydostać z dna tabeli. Skrwa Łukomie ciągle spada.

Jedenasta kolejka spotkań to kolejne derby powiatu. Orzeł Goleszyn podejmował na swoim boisku Skrwę Łukomie. Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie przewagę zyskali gospodarze. Bramkarza gości pokonali Mateusz Biegański oraz Dawid Ziemczyk (z rzutu karnego). Drużyna z Goleszyna zwyciężyła 2:0. Orzeł awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli, gromadząc na swoim koncie 23 punkty. Skrwa zajmuje przedostatnie miejsce z 7 punktami.

Kolejne z rzędu zwycięstwo odnotował Kasztelan Sierpc, który w wyjazdowym meczu pokonał dotychczasowego wicelidera tabeli Skrę Drobin 6:4. Sierpczanie po jedenastu spotkaniach prowadzą w lidze okręgowej. Mają 25 punktów.

Pogoń Słupia zagrała w Iłowie. Miejscowa Unia w tabeli była bezpośrednio przed drużyną z powiatu sierpeckiego. Pogoń wygrała 4:2 (2:1). Dwie bramki zdobył z rzutów karnych bramkarz Słupi. Dzięki zdobytym trzem punktom Pogoń awansowała na dwunaste miejsce z dorobkiem 8 punktów.