Zamknij
REKLAMA

Amatorski turniej siatkówki przed płockim ratuszem

16:48, 14.06.2019 | IP
REKLAMA
Skomentuj


W środę 19 czerwca na Starym Rynku w Płocku na piasku zagrają siatkarze - amatorzy. Po raz kolejny turniej w tym malowniczym miejscu zorganizuje Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Siatkówki 3S Płock we współpracy z Fundacją Modern Sport.


Będą to Mistrzostw Płocka Amatorów w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Płocka, czyli PLAS Summer 2019. Jest to letnia kontynuacja ubiegłorocznych rozgrywek halowych w płockiej Orlen Arenie.
Siatkarze - amatorzy z Płocka i regionu zagrają dzięki infrastrukturze, przygotowanej przez Fundację Modern Sport na międzynarodowy turniej piłki ręcznej plażowej (14-16 czerwca) oraz ogólnopolski turniej siatkówki plażowej mężczyzn (21-23 czerwca).
W amatorskich zmaganiach open, czyli bez podziału na kategorie, na dwóch boiskach przed ratuszem w środę 19 czerwca od godz. 11 zagrają maksymalnie 24 dwuosobowe zespoły.
Zapisy potrwają do 17 czerwca lub do wyczerpania puli miejsc. Szczegółowe informacje znajdują się na FB na fanpage'u Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Siatkówki 3S Płock lub PLAS.
Na cztery czołowe dwójki czekają puchary i upominki. Natomiast wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy upominki i gadżety od Urzędu Miasta Płocka oraz Urzędu Marszałkowskiego. Zapraszamy do udziału w zawodach i do kibicowania przed ratuszem!

(IP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone