Zamknij
REKLAMA

Krystyna Chojnacka, Waldemar Goczyński, Patryk Kwasiborski

19:52, 12.06.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

 

 

Krystyna Chojnacka, Waldemar Goczyński, Patryk Kwasiborski, członkowie Ogniska TKKF „Kubuś” nie przelękli się upałów i wystartowali w imprezach biegowych. Skutek – cztery razy podium.

 

W niedzielę, 9 czerwca 2019 r., odbył się Gostyniński Bieg Zamkowy. Była to czwarta edycja tej imprezy. Do wyboru były dwie trasy: 5 i 10 km. Na krótszym dystansie pobiegł Patryk Kwasiborski. Na 107 zawodników, którzy ukończyli bieg, zajął trzecie miejsce w kategorii open, natomiast w swojej kategorii wiekowej M20 był najlepszy. Jego czas to 19 minut i 20 sekund.
– Wystartowaliśmy o godzinie 12:00. Już na początku rywalizacji czekała nas niespodzianka w postaci około 200 metrowego podbiegu. Nie pomagała także wysoka temperatura oraz trasa z kilkoma mniejszymi podbiegami – stwierdził Patryk.

Też w niedzielę odbył się X Bieg Napoleoński w Szabdzie koło Brodnicy. Na dystansie 10 km pobiegła dwójka sierpczan. Waldemar Goczyński zajął czternaste miejsce w kategorii open i pierwsze w kategorii 40-49 lat. Jego czas to 47 minut 17 sekund. Krystyna Chojnacka była pierwsza w kat. K60 z czasem 1:03,50.

fot. Ania Wiśniewska 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone