Zamknij
REKLAMA

Rekordowe żniwa i długie kolejki do kas

07:01, 05.08.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Blisko 6900 osób odwiedziło sierpecki skansen podczas tegorocznych żniw. Niektórzy w kolejce do kasy stali nawet trzy godziny.


 

Skansen przyciąga coraz więcej osób. Piękna pogoda i chęć zobaczenia, jak dawniej wyglądały żniwa, spowodowały, że tłumy stanęły przed kasami muzeum. Kolejka sięgała nawet za bramę prowadzącą do hotelu. Tylko niektórzy skorzystali z wcześniejszej możliwości zakupu biletów online. W dniu imprezy były bowiem też z tym problemy, bo pojawiał się komunikat, że czas na zakup biletów minął.

- Staliśmy, a co nam zostało? Pogoda piękna, muzyczkę słychać z daleka, towarzystwo też do wytrzymania, to sobie wspólnie marudziliśmy – stwierdził ze śmiechem jeden ze zwiedzających.

Wiele osób było jednak zirytowanych ogromnymi kolejkami i długim czasem oczekiwania na wejście. Na profilu Facebookowym Muzeum Wsi Mazowieckiej ukazał się wpis: „Szanowni Państwo pragniemy z całego serca przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogły dziś stać się Państwa udziałem. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań w celu zapewnienia jak najsprawniejszej obsługi podczas kolejnych wydarzeń, by zamiast stać w kolejce mogli Państwo cieszyć się pobytem w naszym muzeum. Jednocześnie przypominamy, że zachęcamy do zakupu biletów online wcześniej za pomocą aplikacji https://bilety.mwmskansen.pl/”.

Kolejna duża impreza plenerowa w skansenie 1 września 2019 r. Będzie można wtedy własnoręcznie ukopać sobie kartofli. Czy padnie kolejny rekord frekwencji? Na wszelki wypadek chętni powinni pomyśleć o rezerwacji czasu i biletów.

REKLAMA
(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

stanisław stanisław

0 0

Są ludzie zle niema ludzi zle. 19:37, 06.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KajaKaja

0 0

Taka natura człowieka, zawsze na coś ponarzekać trzeba 20:10, 07.08.2019


© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone