Zamknij
REKLAMA

Rozliczasz PIT przez Internet? Uważaj na fałszywe strony www!

05:29, 09.04.2019 | A.M
REKLAMA
Skomentuj

Od rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Warszawie otrzymaliśmy pismo dotyczące rozliczeń z fiskusem.

Do rozliczenia się z fiskusem za 2018 rok został niewiele czasu. Usługa Twój e-PIT cieszy się dużym zainteresowaniem, ale Ministerstwo Finansów i Krajowa Izba Administracji Skarbowej apelują o ostrożność, bo pojawiły się fałszywe strony www.

Przypominamy podatnikom, że jedynym sposobem składania elektronicznych formularzy PIT za 2018 r., udostępnianym przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową, jest usługa Twój e-PIT lub e-Deklaracje na portalu podatkowym podatki.gov.plOstrzegamy podatników, że w ostatnim czasie pojawiły strony fałszywe strony www.

Korzystanie z innych stron www lub aplikacji do przesłania e-PIT-ów nie autoryzowanej przez resort finansów może m.in. spowodować przekazanie danych podatnika nieuprawnionym osobom lub zainfekowanie komputera szkodliwym oprogramowaniem.

Podatnicy chętnie rozliczają się w formie elektronicznej. W woj. mazowieckim za pośrednictwem usługi Twój e-PIT funkcjonującej od 15 lutego br. do dnia 1 kwietnia br. rozliczyło się już ponad 448 tys. osób, które złożyły deklaracje PIT-37 i ponad 9 tys. podatników, którzy złożyli deklaracje PIT-38.


 

(A.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PiotrekPiotrek

0 0

Szukam 32 letniej Oli o pseudonimie parabolparabola, mieszkającej w Gdańsku a pochodzącej z Sierpca: Olu, jeśli naprawdę zależy Ci na tym, żeby być dla kogoś najważniejszą i w centrum wszechświata, to bardzo proszę daj mi znać, czy mogę nadal czekać na to, że dasz nam obojgu szansę się chociaż poznać? Wiedz, że dla mnie jesteś jedyna we wszechświecie. Piotrek z Warszawy, 34 lata

Jeśli ktoś z Was kojarzy lub domyśla się kim może być Ola, też bardzo proszę taką osobę o kontakt

[email protected] 18:36, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone