Zamknij
REKLAMA

Kwalifikacja wojskowa w Sierpcu

18:06, 11.03.2019 | Starostwo Powiatowe w Sierpcu
REKLAMA
Skomentuj

 

Od 28 lutego do 19 marca 2019 roku na terenie powiatu sierpeckiego odbywa się kwalifikacja wojskowa. Starosta Mariusz Turalski spotkał się z osobami pracującymi w Powiatowej Komisji Lekarskiej w Sierpcu.

 

 

Osoby stawiające się przed komisją będą miały okazję zapoznania nie tylko z ofertą szkoleniową uczelni wojskowych na terenie kraju, ale również z wyposażeniem, jakim dysponuje Wojsko Polskie, dzięki obecności przedstawicieli 38. Sochaczewskiego Dywizjonu Obrony Powietrznej im. mjr Feliksa Kozubowskiego, którzy przedstawiali charakterystykę służby w JW 1560 Sochaczew oraz odpowiadali na wszystkie pytania osób zainteresowanych, jak również umożliwili niepowtarzalną okazję obejrzenia PPZR Grom (przenośny zestaw rakietowy GROM, przeznaczony do niszczenia statków powietrznych).

Organizacją i zabezpieczeniem pracy Powiatowej Komisji Lekarskiej w Sierpcu zajmuje się Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu. Jak co roku, nie zawiedli lek. med. Sławomir Łojek oraz lek. Jolanta Mroczyńska, pełniący funkcje Przewodniczącego i Zastępcy Przewodniczącego Powiatowej Komisji Lekarskiej w Sierpcu - za co serdecznie dziękujemy.

Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Płocku reprezentuje mjr Dariusz Brzemiński.

 

(Starostwo Powiatowe w Sierpcu)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone