Zamknij
REKLAMA

Próbowali okraść jedną ze szkół

14:12, 15.02.2019 | opr. red.
REKLAMA
Skomentuj

Do Komendy w Sierpcu zgłosiła się kobieta, która poinformowała o próbie włamania do jednej ze szkół na terenie powiatu sierpeckiego. Sierpeccy policjanci podjęli działania, dzięki którym bardzo szybko udało się zatrzymać 4 osoby podejrzane o przestępstwo.

W poniedziałek sierpeccy kryminalni otrzymali zawiadomienie o usiłowaniu włamania do Szkoły Podstawowej w Ligowie. W wyniku podjętych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili tożsamość 4 mężczyzn - 2 osób nieletnich oraz 2 dorosłych mężczyzn. Jeszcze tego samego dnia wszyscy zostali dowiezieni do KPP w Sierpcu.

Jak tłumaczył podczas przesłuchania jeden z nich, kilka dni wcześniej ukradł klucz do drzwi wejściowych szkoły. Podczas libacji alkoholowej mężczyźni wpadli na pomysł, aby włamać się do niej. W kradzieży przeszkodził im jednak alarm, który się włączył i ich spłoszył. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Gozdowie. Pełnoletnim mężczyznom zostały przedstawione zarzuty usiłowania włamania, a pozostałymi zajmie się Sąd dla Nieletnich.

IP KPP Sierpc Aleksandra Szarwińska

(opr. red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ekstrasierpc.pl | Prawa zastrzeżone