Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Grupa Auto Forum zatrudni lakiernika/pomocnika lakiernika

Data dodania: 2024-05-20 10:47:31 ID: 2920

[email protected]

Podstawowe zadania:

· Przygotowanie aut powypadkowych do oględzin;

· Wykonywanie napraw lakierniczych;

· Przestrzeganie przyjętych standardów jakości;

· Diagnozowanie usterek lakierniczych;

· Demontaż i wymiana uszkodzonych elementów

· Obsługa maszyn serwisu blacharsko-lakierniczego

· Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania wobec kandydatów:

· Doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego;

· Wykształcenie min. zawodowe

· Znajomość budowy samochodu i obecnej technologii napraw

· Motywacja i chęć do pracy i nauki

· Umiejętność pracy w zespole

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

· Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - u lidera na płockim rynku motoryzacyjnym;

· Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia- umowa o pracę;

· Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę;

· Kartę Multi Sport;

· Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego