Zamknij

Operator maszyny produkującej siatkę

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyny produkującej siatkę /godziny pracy od 07:00-15:00/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Beata Joniak
    Numer telefonu: 242754112 w. 104
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wydanie skierowań przez PUP
    przekazania dokumentów:
    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 10:00-22:00
    StPr/24/0390
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    zgodnie ze stanowiskiem pracy, godz. pracy: 06:00-14:00 i 14:00-20:00
    StPr/24/0391

    StPr/24/0392

    zgodnie z programem stażu / godz. odbywania stażu: 08:00-16:00
    StPr/24/0386
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 08:00-16:00/
    StPr/24/0375

    StPr/24/0376

    StPr/24/0377

    StPr/24/0383

    obsługa formierki pierogów, godz. pracy: 07:00-15:00
    StPr/24/0361

    zgodnie z programem stażu /godziny odbywania stażu od 10:00-18:00/
    StPr/24/0349